S námi jste v bezpečí.
Nejmodernější řešení v oblasti střežení a monitoringu

Zaměřujeme se na zajištění bezpečnosti vašich vozidel, byznysových aktiv, ale také osob a domácích mazlíčků. S našimi inovativními GPS sledovacími jednotkami a vlastní mobilní aplikací můžete monitorovat polohu vozidla, sledovat spotřebu paliva, analyzovat jízdní data nebo mít přehled o tom, zda jsou vaši blízcí či zaměstnanci v bezpečí.
imageimage
Kdo důvěřuje našemu zabezpečení
imageimageimageimageimage
PRO JEDNOTLIVCE

Mobilní aplikace GlobalSec je středobodem všech našich služeb

Komplexní přehled o všech objektech

S aplikací GlobalSec máte pohodlný přístup k informacím o Vašem sledovaném voze, majetku nebo o vašich blízkých a domácích mazlíčcích. Aplikace poskytuje podrobné informace v reálném čase, se kterými získáte klid a jistotu v oblasti zabezpečení.

Jak to funguje v praxi?

Podle cílového využití si vyberete naši GPS jednotku. S vybranou jednotkou je následně propojena mobilní aplikace GlobalSec.
Od této chvíle pohodlně sledujete z vašeho telefonu nejen aktuální polohu, ale také využíváte širokou škálu dalších funkcí.
imageimageimageimageimageimage
image
Palubní kamera
image
Lokalizační čip
image
Monitorování
image
Střežení

Palubní kamera

PRO FIRMY

Správa vozového parku bez kompromisů. Všechny vaše potřeby a data v naší aplikaci

Přehled o všech vozidlech

Bez ohledu na velikost vozového parku, jsme schopni pokrýt všechny potřeby Vaší společnosti. Díky naším jednotkám budete mít celkový přehled o vozidlech včetně aktuální polohy.

Snadný přechod na náš systém

Díky API je integrace s jakýmikoliv firemními systémy bezproblémová. To samé platí pro propojení s palivovými kartami. Samozřejmostí je i automatická kniha jízd a pohodlné exporty do různých formátů nebo pro finanční úřady.

Zabezpečení po celé EU

Naše řešení je dostupné po celé EU a je napojeno na mýtné systémy v Polsku (eToll) a Maďarsku (HU GO). S námi budete mít veškerou správu vozového parku pod kontrolou a získáte přesný přehled o všech relevantních informacích o vozovém parku.
image

Často kladené dotazy, co trapí nejčastěji

Monitoring a střežení aut: Bohužel, v České republice dochází denně k několika krádežím vozidel, nejčastěji kradenými vozy jsou značky Škoda nebo VW - díky našim službám budete mít klidný spánek a vůz budeme hlídat za vás. GlobalSec nenabízí jen ochranu proti krádeži, ale díky naší appce budete mít dokonalý přehled o vašem vozidle i jeho řidiči, pokud to nebudete zrovna vy. Nebo si budete moci sami vyhodnotit vlastní jízdu
Střežení osob a domácích mazlíčků: Máte doma školáka, který se už často pohybuje sám (např. do školy, na kroužky), nebo nejste zrovna nablízku svým starším rodičům? I to umíme pohlídat. Základem je naše miniaturní GPS jednotka, kterou vašemu blízkému umístíte třeba do batohu nebo na klíče a poté již vše sledujete přes appku. Tento stejný princip nabízíme i pro střežení domácích mazlíčků.

Vše se dozvíte v této sekci. V krátkosti: s námi budete mít více času na řízení firmy a méně se budete starat o administrativu vozového parku. Správa vozového parku, GPS sledování po celé EU, napojení na mýtné systémy (HU GO a e-TOLL), hlídání nákladu nebo automatická kniha jízd a exporty pro účetnictví jsou samozřejmostí.

Služba funguje v základním balíčku na území Evropské unie. Pokud v tomto režimu vozidlo vyjede mimo EU, jednotka bude ukládat data do vnitřní paměti a po vjezdu do EU všechna data zpětně odešle. Ta se následně zobrazí v systému, např. jako standardní kniha jízd. Pokud byste chtěli rozšířit službu mimo území EU, není to problém, kontaktujte nás.

Monitorování
Díky chytrým upozorněním si vůz (nebo vaše blízké) hlídáte přes naši aplikaci sami a nastavujete si v notifikacích, o čem chcete hned vědět. My se pak staráme o bezchybné fungování aplikace, našich jednotek a samozřejmě map.
Střežení
Jednotka je napojena na pult centrální ochrany a tím pádem bude nad vaším vozem držet ochrannou ruku tým profesionálů 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. A při jakékoliv nepředvídatelné události to okamžitě začneme řešit, třeba i s policií, se kterou spolupracujeme dlouhodobě a na oficiální bázi.

Jednotka je nainstalována uvnitř vozidla. Přesné umístění lokátoru nemůže být sděleno ani majiteli vozidla.

Jednotka je nakonfigurována tak, aby se po vypnutí vozidla přepnula do režimu minimální spotřeby.